Najnowsze aktualności

Podziękowania dla naszych partnerów

VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych odbyło się w Warszawie od 8 do 15 września 2014 roku. To największe w Polsce spotkanie, miejsce dyskusji i wymiany poglądów o trudnej do przecenienia randze, nie mogłoby się odbyć w takiej formie... »

Dziękujemy za VII OFIP!

Podsumowania VII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych można oglądać na naszym kanale na YouTubie w dwóch filmach - jednym krótko opowiadającym o całym wydarzeniu i drugim, który stanowi mały reportaż z tegorocznego Pikniku Inicjatyw Obywatelskich na... »

Nowa Federalistka do pobrania

Najnowszy numer "Federalistki" został wydany z okazji VII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych jako głos w dyskusji na temat tradycji w działalności społecznej. Pokazuje bogactwo tradycji polskich stowarzyszeń i pomaga wdrożyć się w dyskusję na temat... »

Jest nasze wspólne zdjęcie!

Wspólne zdjęcie uczestników drugiego dnia konferencji 14-15 września na Uniwersytecie Warszawskim podczas VII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych: do pobrania tutaj. »

Publikacja konferencyjna

Ze Wstępu Tradycją stało się wpisanie Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych do kalendarza naszych wspólnych świąt. Razem je tworzymy i razem działamy na jego rzecz, aby znowu móc spotkać się w jak najszerszym gronie. Po kilkunastu... »

Materiały z OFIP-u cd.

Prezentujemy materiały przesłane przez organizacje Zlecanie zadań organizacjom pozarządowym przez jednostki samorządu terytorialnego – modele współpracy dzięki funduszom europejskim Celem sesji była promocja zlecania zadań i usług społecznych ( tzw. kontraktowania usług społecznych) przez jednostki... »

Materiały z VII OFIP-u

Prezentujemy materiały przesłane przez organizacje, które były gospodarzami poszczególnych sesji na tegorocznym OFIP-ie.   "Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych – problemy i wyzwania" Gospodarzem poniedziałkowej sesji był Związek Harcerstwa Polskiego, celem panelu było podjęcie próby... »

Grywalizacja!

Macie pomysł na grywalizację? Fundacja Orange, partner tegorocznego OFIP-u, zaprasza do konkursu, który towarzyszy wydaniu poradnika „Grywalizacja. Zrób to sam!”. Zaglądajcie na www.grywalizujemy.pl. Do wygrania warsztaty z ekspertami. Jak zmotywować ludzi do działania? Jak zmieniać... »

Proste pomaganie

Zbiórki publiczne od 18 lipca 2014 r. odbywają się na nowych zasadach. Wprowadzone zmiany są zgodne z postulatami zgłaszanymi od lat przez organizacje pozarządowe. Partner VII OFIP-u Fabryka Komunikacji Społecznej włączyła się w kampanię promującą... »

Rozliczenie udziału

Tu znajdują się formularze dla tych, którzy chcą rozliczyć uczestnictwo w siódmej edycji OFIP-u. Formularze rozliczeniowe znajdują się ponadto w zakładce O nas -> Dokumenty. FORMULARZE »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress