Najnowsze aktualności - Forum

Jest nasze wspólne zdjęcie!

Wspólne zdjęcie uczestników drugiego dnia konferencji 14-15 września na Uniwersytecie Warszawskim podczas VII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych: do pobrania tutaj. »

Publikacja konferencyjna

Ze Wstępu Tradycją stało się wpisanie Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych do kalendarza naszych wspólnych świąt. Razem je tworzymy i razem działamy na jego rzecz, aby znowu móc spotkać się w jak najszerszym gronie. Po kilkunastu... »

Materiały z OFIP-u cd.

Prezentujemy materiały przesłane przez organizacje Zlecanie zadań organizacjom pozarządowym przez jednostki samorządu terytorialnego – modele współpracy dzięki funduszom europejskim Celem sesji była promocja zlecania zadań i usług społecznych ( tzw. kontraktowania usług społecznych) przez jednostki... »

Materiały z VII OFIP-u

Prezentujemy materiały przesłane przez organizacje, które były gospodarzami poszczególnych sesji na tegorocznym OFIP-ie.   "Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych – problemy i wyzwania" Gospodarzem poniedziałkowej sesji był Związek Harcerstwa Polskiego, celem panelu było podjęcie próby... »

Poczet odznaczonych

Podczas sesji zamykającej VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym działaczom organizacji pozarządowych. Odznaczeni zostali za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce, za... »

Odliczamy godziny!

Już o godz. 8.30 rano rusza rejestracja. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się zakładce Strefa Uczestnika. Czekamy na was! Punkt rejestracyjny dla wszystkich uczestników znajduje się na terenie Kampusu Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, w... »

Łączność na OFIP-ie

Firma UNI-Net Poland Sp. z. o.o. wsparła organizację Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych radiotelefonami. Dzięki krótkofalówkom nic nie umknie naszej uwadze! UNI-Net Poland to integrator i dostawca dedykowanych rozwiązań teleinformatycznych z zakresu lokalizacji pojazdów, a także... »

Rejestracja zakończona!

Skończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń przy na Forum 14-15 września 2014 r. w Warszawie. W wydarzeniu weźmie udział ponad tysiąc osób! Czekamy na was w następną niedzielę w głównym kampusie Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.... »

Obywatele dla Demokracji

Staracie się o dofinansowanie swojego projektu w programie Obywatele dla Demokracji? Przygotowujecie wniosek do III edycji konkursu na projekty tematyczne? Macie pytania i wątpliwości odnośnie zasad programu i procedury składania wniosku? Potrzebujecie konsultacji i rady?... »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress