Najnowsze aktualności - Piknik

Galeria zdjęć z niedzielnego Pikniku

To nie był piknik to był festiwal organizacji i grup nieformalnych! Wczoraj po Krakowskim Przedmieściu od południa przetaczały się tłumy, a co się tam działo można podejrzeć w naszej Galerii. »

Poglądowa mapa Pikniku

Piknik obędzie się 14 września 2014 roku w godzinach 11.00 - 17.00 na Krakowskim Przedmieściu między ulicami Karową a Królewską. W Pikniku weźmie udział 61 organizacji, pojawi się 85 namiotów, scena, trawa (rolka 5x4 m) i... »

Spotkanie informacyjne o Pikniku

Zapraszamy organizacje, które wystawiają się na Pikniku Inicjatyw Obywatelskich na spotkanie informacyjne w czwartek 11 września o godzinie 15:30. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych ul. Strzelecka 3, lokal 12 Praga Północ, Warszawa Na spotkaniu będzie można... »

VII OFIP! Wyślij spot, zostaw ulotkę!

Podczas trwania Pikniku Obywatelskiego na Krakowskim Przedmieściu, pomiędzy wydarzeniami na scenie, wyświetlane będą spoty oraz kampanie społeczne stworzone przez NGO-sy. Jeśli chcecie, by spot Waszej organizacji pojawił się 14 września w godzinach 11-17 i zebrał... »

Wyniki konkursu na Tydzień i Piknik

Po długich, burzliwych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła grupy nieformalne, lokalnych liderów oraz organizacje, które będą tworzyć program Tygodnia Obywatelskiego i Pikniku Inicjatyw Obywatelskich. Poniżej publikujemy wyniki Konkursu Minigrantowego oraz wyniki dla organizacji, które nie brały... »

Zmiana terminu wyników na Tydzień i Piknik

Ważna informacja dla wszystkich wnioskodawców na Tydzień Obywatelski i Piknik Inicjatyw Obywatelskich w ramach VII OFIP. Ze względu na wydłużenie terminu składania wniosków dotyczących Tygodnia Obywatelskiego i Pikniku Inicjatyw Obywatelskich do 24 lipca godz. 16.00.... »

Koniec konkursu minigrantowego na Tydzień i Piknik

Rekrutacja na Tydzień Obywatelski i Piknik Inicjatyw Obywatelskich w ramach konkursu minigrantowego dobiegła końca. Bardzo dziękujemy za SETKI zgłoszeń! Do pracy bierze się Komisja rekrutacyjna składająca się z 6 członków (2 z OFOP, 2 ze... »

Przedłużamy rekrutację na Tydzień i Piknik!

Przedłużamy rekrutację do czwartku (24 lipca 2014 r.) W związku z wieloma prośbami o przedłużenie rekrutacji, zdecydowaliśmy się przedłużyć termin naboru wniosków na Tydzień Obywatelski i Piknik Inicjatyw Obywatelskich do 24 lipca. Zgłoszenia odbywają się przez FORMULARZ.... »

VI OFIP – dlaczego warto zgłosić się w tym roku?

54 różne organizacje, kilkanaście przedstawień teatralnych i działań performatywnych, kilkadziesiąt warsztatów, wystaw, gier integracyjnych, gry miejskie, spacery. Tak wyglądał Piknik odbywający się podczas poprzedniej edycji OFIP-u w 2011 roku. W tym roku masz szanse współtworzyć... »

Zapraszamy regiony!

Informacja dla organizacji regionalnych i niedziałających na rzecz Warszawy, chcących zaprezentować swoją inicjatywę podczas OFIP-u. Piknik Inicjatyw Pozarządowych ma na celu łączenie zabawy z nauką i poszerzaniem wiedzy na temat organizacji pozarządowych u warszawiaków w różnym wieku.... »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress