Najnowsze aktualności - Tydzień

Wystartowaliśmy!

Od dziś do piątku 13 września mieszkańcy Warszawy mają okazję uczestniczyć w kilkudziesięciu wydarzeniach, przygotowanych specjalnie dla nich przez członków organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Chcecie spędzić czas w interesujący, kreatywny sposób, szukacie porady lub... »

Tydzień Obywatelski na VII OFIP-ie

VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych rozpoczyna się 8 września 2014 r. od Tygodnia Obywatelskiego. Od następnego poniedziałku przez tydzień będziemy mieli do wyboru 50 różnych imprez w całej Warszawie. W dniach 8-13 września pokażemy aktywne... »

Wyniki konkursu na Tydzień i Piknik

Po długich, burzliwych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła grupy nieformalne, lokalnych liderów oraz organizacje, które będą tworzyć program Tygodnia Obywatelskiego i Pikniku Inicjatyw Obywatelskich. Poniżej publikujemy wyniki Konkursu Minigrantowego oraz wyniki dla organizacji, które nie brały... »

Zmiana terminu wyników na Tydzień i Piknik

Ważna informacja dla wszystkich wnioskodawców na Tydzień Obywatelski i Piknik Inicjatyw Obywatelskich w ramach VII OFIP. Ze względu na wydłużenie terminu składania wniosków dotyczących Tygodnia Obywatelskiego i Pikniku Inicjatyw Obywatelskich do 24 lipca godz. 16.00.... »

Koniec konkursu minigrantowego na Tydzień i Piknik

Rekrutacja na Tydzień Obywatelski i Piknik Inicjatyw Obywatelskich w ramach konkursu minigrantowego dobiegła końca. Bardzo dziękujemy za SETKI zgłoszeń! Do pracy bierze się Komisja rekrutacyjna składająca się z 6 członków (2 z OFOP, 2 ze... »

Przedłużamy rekrutację na Tydzień i Piknik!

Przedłużamy rekrutację do czwartku (24 lipca 2014 r.) W związku z wieloma prośbami o przedłużenie rekrutacji, zdecydowaliśmy się przedłużyć termin naboru wniosków na Tydzień Obywatelski i Piknik Inicjatyw Obywatelskich do 24 lipca. Zgłoszenia odbywają się przez FORMULARZ.... »

Ruszyła rekrutacja na Tydzień i Piknik!

Można już zgłaszać się na Tydzień Obywatelski i Piknik Inicjatyw Obywatelskich. Jeśli Twoja organizacja lub instytucja chce wziąć udział w wydarzeniach, zgłoś ją poprzez FORMULARZ. Tydzień Obywatelski to działania animacyjne wspomagające mieszkańców Warszawy w poruszaniu się... »

Spotkanie informacyjne o minigrantach

17 lipca odbędzie się ostatnie spotkanie informacyjne dotyczące konkursu minigrantowego. Konkurs jest skierowany do organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz lokalnych liderów działających na rzecz Warszawy i warszawiaków, którzy będą chcieli podczas tegorocznego OFIP-u zaprezentować swoją inicjatywę. Dla wszystkich zainteresowanych... »

Rozdajemy minigranty!

Projekt skierowany jest do organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz lokalnych liderów działających na rzecz Warszawy i warszawiaków, którzy będą chcieli podczas tegorocznego OFIP-u zaprezentować swoją inicjatywę. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP), Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych... »

Tydzień Obywatelski

W dniach 8-13 września Warszawa stanie się stolicą inicjatyw obywatelskich. Dzięki stołecznym organizacjom, mieszkańcy Warszawy będą mogli wziąć udział w niebanalnych warsztatach, grach miejskich, niekonwencjonalnych spotkaniach i happeningach. Tydzień Obywatelski to działania animacyjne wspomagające mieszkańców... »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress