Formularze

Tu znajdują się formularze zgłoszeniowe dla tych, którzy chcą uczestniczyć w siódmej edycji OFIP-u, jak również tworzyć to wydarzenie razem z nami.

 

1. Rejestracja indywidualna dla uczestników FORUM

21 lipca – 31 sierpnia można rejestrować się na Forum – dwudniową konferencję odbywającą się dniach 14-15 września 2014 r. na Uniwersytecie Warszawskim.  O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony jest dokonaniom 25-lecia w obszarze wzmacniania aktywności społecznej,
a także podsumowaniu ogólnopolskiej debaty „III sektor dla Polski”. Jest to dyskusja rozpoczęta w ramach przygotowań do OFIP-u w 16 województwach na Regionalnych Forach Inicjatyw Pozarządowych, które odbyły się w maju i czerwcu br. Drugi dzień należy do organizacji – sesje tematyczne, które poprowadzą, wskażą, jakie obszary działalności są dziś w trzecim sektorze najbardziej gorące. Żeby zarejestrować się należy wybrać i zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym interesujące nas tematy sesji.

Rekrutacja na dofinansowanie PAFW zakończona. Organizatorzy VII OFIP-u dofinansowują koszty uczestnictwa w konferencji osobom z organizacji pozarządowych, które z różnych względów nie mogą pokryć tych kosztów.

 

 2. Zgłoś inicjatywę w ramach TYGODNIA OBYWATELSKIEGO

Organizacje i grupy nieformalne mogą zgłaszać pomysły na przygotowanie wydarzeń Tygodnia Obywatelskiego. Tak jak w poprzednich edycjach OFIP-u imprezy Tygodnia Obywatelskiego mają na celu zaprezentowanie mieszkańcom aktywności obywatelskich różnych grup i zachęcanie do podjęcia własnych inicjatyw w sposób angażujący, przez zabawę, warsztaty, pokazy, gry itp. Tydzień Obywatelski odbywa sie na terenie całej Warszawy od 8 do 13 września. Warszawskie NGO mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich działań w ramach Tygodnia  dzięki minigrantom z m.st. Warszawy.

 

3. Zgłoś stoisko na PIKNIK INICJATYW OBYWATELSKICH  rekrutacja zakończona

W programie Pikniku znajdzie się wiele atrakcji m.in. pokazy, warsztaty, happeningi, działania sportowe, wystawy, gry obywatelskie, zabawy dla dzieci. Wśród rozstawionych namiotów, w tzw. przestrzeni wspólnej odbędą się także spektakle teatralne i działania performatywne. Wszystkie będą aktywizujące, promujące pozytywne zachowania oraz przeciwstawiające się negatywnym zjawiskom społecznym.

 

4. SESJE PODCZAS KONFERENCJI – rekrutacja zakończona

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą opracować temat i przygotować sesję na konferencję odbywającą się na Uniwersytecie Warszawskim w dniach 14-15 września 2014 r. Do 13 czerwca 2014 można wysyłać przez poniższy formularz propozycję tematu sesji, która odbędzie się w poniedziałek 15 września 2014 r. Czas, w którym należy się zmieścić to 90 minut. Do 20 czerwca wybrane organizacje i osoby zostaną poinformowane mailowo i zaproszone do przygotowania sesji. Prosimy, żeby przygotowując się do tego zadania wzięli Państwo pod uwagę, jakiego zagadnienia dotyczy sesja, dlaczego ten temat warto przedstawić na VII OFIP-ie, do kogo ten temat kierujecie, o jaką wiedzę wzbogacą się uczestnicy i na jakie pytania znajdą odpowiedzi uczestnicząc w Waszej debacie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress