Kontakt

VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych
ul. Strzelecka 3/12
03-433 Warszawa
tel. 22 253 28 56
e-mail: [email protected]

 

fot. Marta Zabłocka

fot. Marta Zabłocka

 

Zespół

marta zablocka-dla weroniki cz.-4

Olga Wesołowska

Sprawuje pieczę nad kwestiami finansowymi VII OFIP. Uważa, że problemy nie istnieją, są tylko wyzwania do pokonania. Zaangażowana w III sektor od wielu lat. Ukończyła Wojskową Akademię Techniczną. Trenuje strzelectwo sportowe, uwielbia podróże dalekie i te bliższe na rowerze. Zakochana we Włoszech i Islandii. Mama najwspanialszej dziewczynki na świecie i sługa kocic Laski, Princzi i Lucky.

weronika-praca_podejscie drugie_wm-7

Monika Korczak

Koordynuje prace związane z obsługą techniczną i logistyczną konferencji, dba o sprawne i funkcjonalne przeprowadzenie Forum. Pierwszy kontakt dla Gospodarzy Sesji, ale również dla osób wynajmujących sale. Odpowie na większość pytań dot. konferencji natychmiast lub w ciągu 24 h.

weronika-praca_podejscie drugie_wm-2

Jakub Styczyński

Odpowiada za realizację i sprawy związane z Piknikiem Inicjatyw Obywatelskich. Można się do niego zgłaszać z wszelkimi kwestiami dotyczącymi Pikniku (formularz, pomysły na kreatywne stoisko lub działanie). Miłośnik sztuki audio i wizualnej.

Aleksandra Wietecha

Aleksandra Wietecha

Odpowiada za kwestie związane z rekrutacją organizacji na Tydzień Obywatelski. Można się do niej zgłaszać z wszelkimi pytania dotyczącymi regulaminu, idei oraz przebiegu Tygodnia Obywatelskiego. Chętnie pomoże znaleźć nowe metody, formy i techniki pracy z grupą. Nie ma rzeczy niemożliwych.

fot. Marta Zabłocka

Aleksandra Grunt-Mejer

Zajmuje się wszystkim, co związane z logistyką. Współpracuje z Olą i Kubą przy organizowaniu Pikniku Inicjatyw Obywatelskich i Tygodniu Obywatelskim. Administruje naszego fanpejdża. Lubi świnki morskie, psychobilly i rugby. Wie wszystko o uprawianiu groszku pachnącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress